קורות חיים - נוסח לדוגמא וטיפים חשובים

שלום לכולם :)

👈המון אנשים ביקשו ממני נוסח לקורות חיים, לכן דאגתי להעלות לכם דוגמא טובה שתוכלו להשתמש בה איך שתרצו :)


💥הטופס לדוגמא מצורף כקישור בסוף הפוסט💥

👈טופס קורות חיים עשוי להיות משמעותי ביותר אל מול המעסיקים, ובהחלט משפיע על הסיכויים להתקבל לעבודות השונות. לכן חשוב מאד להשקיע בו ולהתייחס אל הטופס הזה ברצינות.

👈קבלו כמה טיפים ועקרונות שיעזרו לכם "לשפץ" את קורות החיים שלכם ולהשתמש בהם בתבונה😃👇

חד וחלק - אל תאריכו במילים והסברים! אף אחד, כולל אתם, לא היה מעוניין לקרוא קורות חיים של 3 עמודים מלאים במילים. הקפידו לרשום מסודר, בפשטות ובקצרה. לדוגמא, אף אחד לא מעוניין לדעת כמה משמעותי היה לנהל מטווחים בצבא או כמות האימונים הגדודיים שעשיתם. צריך לרשם כך - הייתם בצבא בתפקיד משמעותי, במשך ככה וככה שנים, קיבלתם המון ערכים ומשמעת. זה הכל!

הוסיפו תמונה - זה אולי לא נראה משמעותי כל כך, אבל במיוחד אם לא הגשתם את קורות החיים באופן אישי, התמונה נותנת פן אנושי למילים שכתבתם. יש דמות מאחורי המילים, זה יכול לעשות את ההבדל!

הקפידו להדגיש את הדברים שנראים טוב בקורות חיים - רמת אנגלית גבוהה, שירות צבאי/לאומי(מעיד על משמעת), לא מעשנים, גישה חיובית "CAN DO ATTITUDE", מוכנות להישאר לזמן ארוך (לפחות חודשיים-שלושה), בעל/ת ויזת עבודה חוקית באוסטרליה. כל אלו חשובים מאד למעסיק האוסטרלי, לפעמים יותר מכל שאר הכישורים שלכם, מניסיון. גם בראיונות עבודה, הדגישו אותם!

לא לשקר - אוקיי, אין בעיה לנפח קצת. אם אתם בעלי ביטחון עצמי גבוה בתחומים שהתעסקתם בהם, הכל סבבה. אבל לרשום שאתם יודעים לעשות משהו, או שעבדתם במקצוע מסוים, כשלא עשיתם זאת מעולם - זאת בעיה. כי יעלו עליכם וזה ממש לא נעים. רישמו *רק* את מה שאתם יודעים לעשות. תסמכו עליי, גם בלי ניסיון אפשר להתקבל להמון עבודות. זה לא הדבר המרכזי.

נסו להימנע מלהציג את עצמכם כ-BACKPACKERS - אני יודע שזה נשמע מוזר, ובתכל'ס כולנו כאלה, אבל המילה הזאת ממש לא באה בטוב להרבה מעסיקים וכבר מציגה אתכם ככוח עבודה שאפשר לנצל אותו, או כאנשים שפשוט יעזבו בלי טיפת אכפתיות. צריך להבין, אין סטיגמה טובה על התרמילאים באוסטרליה (מכל העולם), אז נסו להתנהג כמו עובדים רציניים וכך גם תציגו את עצמכם.

עד כאן ! :)

💥קישור להורדת טופס לדוגמא - 
לחץ כאן

סימנתי לכם בצהוב מודגש את מה ששווה להתייחס אליו, ובעיקר מה שצריך לשפץ.

תנו בראש!!!

בהרבה אהבה ❤️❤️

טל.

מסתבכים בהוצאת הויזה?

רוצים טיפים נוספים, ייעוץ או סתם מילה טובה?

לכל שאלה, מוזמנים לפנות באהבה! 🧡

לייעוץ והכוונה(בוואטסאפ) : 052-339-0663

  • Facebook

©2021 by Tal Gilad
!אוסטרליה עבודה למטייל - קהילת העובדים-מטיילים באוסטרליה
.אין להעתיק, לשכפל או להשתמש במידע הנ"ל ללא אישור בכתב